AKTYWNY WEEKEND

Opublikowano: 26/01/2020

AKTYWNY WEEKEND

Aktywny weekend!

Ostatni czas jest spokojnym dla naszej jednostki, już od ponad miesiąca nie odnotowaliśmy żadnego wyjazdu, co oczywiście nie oznacza, że w naszej straży nic się nie dzieje a wręcz przeciwnie! Trwają prace nad remontem naszego „pokoju pamięci”, które wykonuje jeden ze strażaków z naszej OSP.

Ponadto wczoraj zorganizowaliśmy dla kilku strażaków z naszej jednostki małe szkolenie połączone z ćwiczeniami mające na celu doskonalenie umiejętności w zakresie dowodzenia zastępem podczas akcji ratowniczo gaśniczych.

Natomiast dzisiaj odbyła się kolejna już zbiórka dla naszej młodzieżowej drużyny pożarniczej. Na dzisiejszych zajęciach jak zwykle nie było czasu na nudę: była musztra, ćwiczenia fizyczne, przypomnienie sprzętu na samochodzie oraz do pokonania tor przeszkód.

Cały czas gorąco zachęcamy wszystkich młodych oraz starszych osób ( również dorosłych) do wstąpienia w szeregi naszej OSP!

 

 

AKTYWNY WEEKEND
AKTYWNY WEEKEND
AKTYWNY WEEKEND
Wróć do aktualności