PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ

Opublikowano: 02/02/2020

PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ

02.02.2020r. godzina 8:20

Zostaliśmy zadysponowani do plamy substancji ropopochodnej na jezdni, znajdującej się w pobliżu naszej jednostki. Do naszych zadań należało zneutralizowanie bardzo śliskiej plamy, która stwarzała ryzyko wypadku gdyż obejmowała ona całą jezdnie oraz jej długośc wynosiła około 70 metrów. Do pomocy przyjechali również druhowie z OSP w Rzgowie, ponieważ zasób naszych sybstancji neutralizujących nie był adekwatny do ilości cieczy stwarzających niebezpieczeństwo. Całe działania trwały nieco ponad godzinę po czym oba zastępy wróciły do bazy.

Śiły i Srodki na miejscu:

- OSP KSRG STARA GADKA 469[E]46 - GCBA 4,7/40 MAN TGM 18.340

- OSP KSRG RZGÓW 469[E]58 - GBA 2,5/16 MERCEDES BENZ 1017 AF

 

PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ
PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ
PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ
PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ
PLAMA SUBSTANCJI ROPOPOCHODNEJ
Wróć do aktualności